Warsztaty “Discover(y) Analog World” – poznaj analogowe otoczenie STM32

daw-1-862x561

Zapraszamy na kolejne warsztaty z serii Discover(y) Analog World, organizowane przez TECHDAYS i KAMAMI.pl wspólnie z firmami Digilent i STMicroelectronics.

Najbliższy termin szkolenia:
WARSZAWA – 14 listopada 2018 r.

Celem warsztatów jest przybliżenie wybranych zagadnień elektroniki analogowej konstruktorom i programistom zajmującym się na co dzień urządzeniami cyfrowymi. Przedstawione będą najczęściej wykorzystywane bloki analogowe spotykane w wielu urządzeniach elektronicznych, takie jak filtry analogowe, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze instrumentalne itp.

W trakcie warsztatów uczestnicy wykonają kilka ćwiczeń przedstawiających metody projektowania i pomiarów bloków analogowych – te ostatnie będą wykonywane za pomocą udostępnionego przez organizatorów kompaktowego zestawu pomiarowego Analog Discovery 2 oraz zestawu ewaluacyjnego STM32Nucleo, składającego się z dwóch modułów:

Uczestnicy warsztatów otrzymają na własność zestawy złożone z elementów niezbędnych do odbycia szkolenia (na zdjęciu poniżej), składające się – między innymi z:

zestaw_daw_2

 

UPOMINEK!
Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy bony podarunkowe:

 

Po zakończeniu zajęć każdy z uczestników otrzymuje przygotowany elektronicznie imienny CERTYFIKAT poświadczający udział w szkoleniu.

Czas trwania szkolenia 5 h
(pełna rozpiętość godzinowa: 8.30 – 15.00)
Miejsce szkolenia WARSZAWA, Pl. Inwalidów
Zapewniamy catering konferencyjny

Rejestracje i program warsztatów są dostępne na stronie TECHDAYS.pl

Autor: STM32eu