Warsztaty “Dobre praktyki programowania mikrokontrolerów STM32 w języku C”

Portal TECHDAYS.pl autoryzowany partner szkoleniowy STMicroelectronics zaprasza na stacjonarne, 1-dniowe szkolenie dla programistów piszących aplikacje na mikrokontrolery STM32, pt.: Dobre praktyki programowania mikrokontrolerów STM32 w języku C.

Najbliższe terminy szkoleń:
WARSZAWA – 22 listopada 2018 r.
WARSZAWA – 14 grudnia 2018 r.

Uczestnicy szkolenia poznają od strony praktycznej efektywne techniki programowania współczesnych mikrokontrolerów na przykładzie rodziny STM32L4, poznają i przećwiczą tworzenie aplikacji wielomodułowych z zasadami dekompozycji aplikacji i użycia plików nagłówkowych, poznają także wybrane aspekty standardu C99/C11.

Szkolenie odbywa się w małych grupach – maksymalnie 15 osób; część praktyczna będzie realizowana na zestawie sprzętowym dostarczonym przez organizatora, składającym się z NUCLEO-L476RG oraz specjalnie zaprojektowanym ekspanderze KA-NUCLEO-MULTISENSOR z układami peryferyjnymi do ćwiczeń. Podczas szkolenia będzie używane środowisko programistyczne Keil MDK-ARM (5.x) EVAL w wersji bezpłatnej.

 

UWAGA! Sprzęt używany podczas ćwiczeń przechodzi na własność uczestników szkolenia.

 

UPOMINEK!
Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy bony podarunkowe:

 

Po zakończeniu zajęć każdy z uczestników otrzymuje przygotowany elektronicznie imienny CERTYFIKAT poświadczający udział w szkoleniu.

Czas trwania szkolenia 6 h
(pełna rozpiętość godzinowa: 8.30 – 16.00)
Miejsce szkolenia WARSZAWA, Pl. Inwalidów
Zapewniamy catering konferencyjny

Rejestracje i program warsztatów są dostępne pod adresem.

Autor: STM32eu