O projekcie

Portal www.stm32.eu jest przeznaczony dla elektroników zainteresowanych stosowaniem w swoich aplikacjach mikrokontrolerów z rodziny STM32. Portal powstał w roku 2009 z myślą wsparciu technicznym uczestników ogólnopolskich warsztatów STM32TechDays, a także użytkowników zestawu uruchomieniowego STM32Butterfly opracowanego i produkowanego przez KAMAMI.pl.

W wyniku ewolucji rynku i potrzeb zgłaszanych przez użytkowników portal www.stm32.eu stał się najpopularniejszym w polskim Internecie miejscem informującym o nowościach z mikrokontrolerowej części oferty firmy STMicroelectronics. Podstawowym celem twórców portalu www.stm32.eu jest udostępnianie kompetentnych materiałów technicznych użytkownikom mikrokontrolerów STM32.

Portal www.stm32.eu ma charakter niekomercyjny, jest prowadzony przez firmę BTC Korporacja we współpracy z autorami z terenu całego kraju.

Materiały publikowane na portalu www.stm32.eu są dostępne bezpłatnie, ale są objęte prawem autorskim. Ich kopiowanie i cytowanie fragmentów jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu zgody upoważnionego przedstawiciela firmy BTC Korporacja.

Portal www.stm32.eu, firma BTC Korporacja ani autorzy publikowanych opracowań nie odpowiadają za skutki i szkody wynikające z wykorzystania publikowanych materiałów .