ST-EDU – Education Corner

ST-EDU – Education Corner

Jak mawiał austriacki fizyk Ludwig Boltzmann, nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria. To prawda, natomiast część praktyczna danego zagadnienia jest równie ważna. Szczególnie w szkolnictwie wyższym, istotne jest połączenie obu tych aspektów.
STMicroelectronics wychodzi na przeciw do wszystkich instytucji i organizacji oferujących edukacje w zakresie elektroniki, proponując program ST-EDU. Celem programu jest wsparcie szkół technicznych, uczelni wyższych, kół naukowych, Hackatonów i innych przedsięwzieć, gdzie w atrakcyjny sposób jest przekazywana wiedza. Pomoc ta będzie polegać na dostarczeniu zestawów ewaluacyjnych oraz gotowych ćwiczeń i materiałów wraz z kodami żrodłowymi.

Co istotne, wszystkie dostarczone narzędzia to nowoczesne układy, takie jak: mikrokontrolery STM32 opartę o architekturę ARM, czujniki MEMS, moduły Bluetooth, sterowniki silników i inne. Dokładnie takie same elementy są używane w bieżących projektach komercyjnych i przemysłowych. Jest to ważne z punktu widzenia osób, które niedługo wchodzą na rynek pracy.

Szkoły, uczelnie, koła naukowe i inne osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia ze strony STMicroelectronics prosimy o zarejestrowanie się i wypełnienie zgłoszenia. Pracownik ST odpowie na zgłoszenie i zaproponuje odpowiednie rozwiązanie. Formularz zgłoszenia jest dostępny wyłącznie dla osób zarejestrowanych i po zalogowaniu!

RejestracjaZgłoś projektMateriałyKontakt
Witamy w ST-EDU – miejscu przygotowanym przez STMicroelectronics z myślą o polskich uczelniach i szkołach. Zarejestruj się, uzyskasz u nas informacje o szkoleniach, ważnych nowościach oraz wsparcie technologiczne.
Ta treść jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj.
Ta treść jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - nie czekaj - zapraszamy do kontaktu!
Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.