ST-UP! – Startup Corner

Większe ulgi podatkowe, wsparcie opieką mentorską, dofinasowania z funduszy inwestycyjnych, a także otwarte podejście dużych firm do innowatorów – to typowe sposoby wspierania działalności początkujących firm na naszym rynku.

Firma STMicroelectronics, kierując swoją ofertę w kierunku startupów technologicznych, poszerza tradycyjne metody wsparcia ich działań, skupiając się na zagadnieniach technicznych i technologicznych. Program wspierania działań startupów nosi nazwę ST-UP, kojarzącą nowatorskie, początkujące na rynku firmy z nowoczesnymi podzespołami, oferowanymi przez STMicroelectronics.
Nowatorskie metody wsparcia przygotowane przez STMicroelectronics bazują na zaawansowanej wiedzy technicznej inżynierów aplikacyjnych firmy i współpracujących z nią konsultantów technicznych, szkoleniach dedykowanych tematom ważnym dla startupów (m.in. IoT, data processing, sensing, connectivity, power management), a także bezpłatnym udostępnianiu próbek podzespołów oraz narzędzi uruchomieniowych.

Firmy i osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia ze strony STMicroelectronics prosimy o zarejestrowanie się i złożenie zamówienia na zestawy niezbędne do prowadzenia prac konstrukcyjnych. Formularz zamówienia jest dostępny wyłącznie dla osób zarejestrowanych i po zalogowaniu!

 

RejestracjaPartnerzyZbuduj swój zestawZapisz się na szkolenieKontakt
Witamy w ST-UP Corner – miejscu przygotowanym przez STMicroelectronics z myślą o polskich startupach technologicznych. Zarejestruj się, uzyskasz u nas informacje o szkoleniach, ważnych nowościach oraz wsparcie technologiczne.
Partnerami programu są:

Prezentacja firmy.
Prezentacja firmy.
Ta treść jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj.
Ta treść jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - nie czekaj - zapraszamy do kontaktu!
Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.