ST-UP! – Startup Corner

Większe ulgi podatkowe, wsparcie opieką mentorską, dofinasowania z funduszy inwestycyjnych, a także otwarte podejście dużych firm do innowatorów – to typowe sposoby wspierania działalności początkujących firm na naszym rynku.

Firma STMicroelectronics, kierując swoją ofertę w kierunku startupów technologicznych, poszerza tradycyjne metody wsparcia ich działań, skupiając się na zagadnieniach technicznych i technologicznych. Program wspierania działań startupów nosi nazwę ST-UP, kojarzącą nowatorskie, początkujące na rynku firmy z nowoczesnymi podzespołami, oferowanymi przez STMicroelectronics.
Nowatorskie metody wsparcia przygotowane przez STMicroelectronics bazują na zaawansowanej wiedzy technicznej inżynierów aplikacyjnych firmy i współpracujących z nią konsultantów technicznych, szkoleniach dedykowanych tematom ważnym dla startupów (m.in. IoT, data processing, sensing, connectivity, power management), a także bezpłatnym udostępnianiu próbek podzespołów oraz narzędzi uruchomieniowych.

Firmy i osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia ze strony STMicroelectronics prosimy o zarejestrowanie się i złożenie zamówienia na zestawy niezbędne do prowadzenia prac konstrukcyjnych. Formularz zamówienia jest dostępny wyłącznie dla osób zarejestrowanych i po zalogowaniu!

 

RejestracjaPartnerzyZbuduj swój zestawKontakt
Witamy w ST-UP Corner – miejscu przygotowanym przez STMicroelectronics z myślą o polskich startupach technologicznych. Zarejestruj się, uzyskasz u nas informacje o szkoleniach, ważnych nowościach oraz wsparcie technologiczne.
Partnerami programu są:

Prezentacja firmy.
Prezentacja firmy.
Ta zawartość została ograniczona tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się , aby wyświetlić tę treść.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - nie czekaj - zapraszamy do kontaktu!
Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.